top of page

PŘIHLAŠOVÁNÍ UZAVŘENO
Čimíkův tvořivý příměstský tábor

Čimíkův tvořívý tábor je 5 dní nabitých tvořením, zábavou, hrou a pohybem. Většinu času trávíme venku, obklopeni přírodou v poklidné části Sedlišť u Frýdku-Místku. Mapa zde.

Každý den budeme vyrábět jinou technikou různé originální předměty jako třeba stojan na tužky, 3d obrazy, potisk tašek a další. Všechny výrobky si děti odnesou domů.

Podnikneme výlet na zmrzlinu anebo se také vydáme do lesa ke studánce. V horkých dnech se osvěžíme v bazénu a před horkým sluncem se schováme ve stínu ořešáku.

Kdo tábor pořádá

Jmenuji se Aneta Banášová, vystudovala jsem obor Vychovatelství se zaměřením na výtvarnou výchovu na Ostravské univerzitě. 

Jsem nadšená do tvoření, barev, miluji přírodu a pohyb pro potěšení. Ráda pracuji s dětmi, jejichž fantazie je pro mne inspirací.

Z mé dílny pochází také příšerka Čimík. Tento maňásek nám na táboře slouží jako pomůcka pro překonání bariér a uvolnění atmosféry v dětské skupině. 

 

Během celého tábora mám k ruce také dvě pomocnice.

Individuální přístup, malá skupinka dětí

Čimíkův příměstský tábor má záměrně omezenou kapacitu. To nám usnadňuje individuální přístup k dětem a také umožňuje zachovat na táboře příjemnou rodinnou atmosféru. 

Přihláška