top of page
MALO
MALOVÁNÍ
DSC04343.JPG
VELKO
MALOVÁNÍ
DSC_2660.JPG
Hrosik.jpg
BŘÍŠKO MALOVÁNÍ
DSC_1649.JPG
UMĚLECKÁ
MALBA
NA TĚLO
 

Děti malování na obličej zkrátka milují!

Nápaditě pomalované tváře přinášejí radost dětem i jejich rodičům, ať už pořádáte dětský den, obecní slavnost, školní oslavu, narozeninovou párty, karneval nebo firemní akci pro rodiny zaměstnanců.

Běžně zvládnu namalovat nejméně 10 šťastných obličejů za hodinu. Pokud očekáváte opravdu velkou návštěvu a bojíte se dlouhé fronty, dejte mi vědět a já sebou vezmu další malířky.

Malování na obličej provádím pouze k tomu určenými zdravotně nezávadnými barvami vysoké kvality. 

  

Malování dětí

deti

Malování dospělých

Profesionální malba na obličej nebo na tělo učiní z každé akce nezapomenutelnou.

Dokáže oživit ples nebo firemní večírek, stálé místo má již na mnoha hudebních festivalech, ale také přispěje ke skvělé zábavě na svatební nebo narozeninové oslavě. 

Odvážné dámy mohou zvýraznit svůj styl něčím netradičním. Muži si mohou vyzkoušet drsnější vzhled na pár hodin, dokud se ještě nerozhodli pro trvalé tetování.

K malování na obličej i na tělo používám speciální, k tomu účelu vyráběné barvy, které jsou zdravotně nezávadné. Stejně tak je nezávadný i fixátor, který ochrání malbu proti rozmazání, aby účastníkům akce vydržela co nejdéle. 

dospeli
brisko

Malování na bříško

Chcete mít krásnou vzpomínku na dobu, kdy vaše děťátko už bylo, i když ještě nebylo?

Stačí krátká (nebo delší) konzultace, abych mohla na bříško co nejlépe přenést náladu nastávající maminky. Ideálně za přítomnosti profesionálního fotografa, kterého vám pomohu zajistit, pokud nemáte svého vlastního oblíbence.

Zde je obzvláště důležité používat pouze kvalitní zdravotně nezávadné barvy.

artistic

Umělecká malba na obličej/tělo

Umělecká malba se uplatní při nejrůznějších speciálních příležitostech.
 

Často je součástí jiných uměleckých projektů - divadelních, hudebních, fotografických nebo filmových.

 

Může se také stát velmi působivým marketingovým nástrojem, ať již v rámci živého projektu, nebo jen pro účely nafocení či natočení vizuální podpory propagované značky.

bottom of page